DWE7485-QS - Alulvágó körfűrész, átm.210mm, 1850W
Alulvágó körfűrész, átm.210mm, 1850W
Főkategória >Szállitó >Dewalt >Körfűrész
-6%
Termék ára
Kezdete: 2026.04.07   A készlet erejéig
Termék kosárba helyezése
Nincs raktáron
Cikkszám
DWE7485-QS
Megosztom
Funkciók
Tömeg
22 kg/db
Rövid leírás a termékről
<br />
Jellemzők:
Mindössze 22 kg tömegű, hordozható asztalifűrész
Görgős acél burkolat védi a fűrészt a munkahelyi sérülésektől, ütődésektől
Nagyteljesítményű, 1850 W-os motor megfelelő teljesítménytartalékkal minden felhasználási területen (1300W és 110V LX változat csak UK-ban kapható)
Hordozható kivitel, a 410 mm-es vezető rendszer megfelelő vágáskapacitást biztosít nagyobb darabok méretre vágásához
Precízen megmunkált alumínium öntvény asztal
Gyorsrögzítő pontos és kényelmes beállítást tesz lehetővé
Szállítási terjedelem:
24 fogú SERIES30 fűrészlap
szögvezető
tárcsarögzítő
párhuzamvezető
porelszívó csatlakozó
tolófa
Felvett teljesítmény 1850 W
Fűrészlap átmérő 210 mm
Fűrészlap furat 30 mm
Max. vágásmélység 90°-nál 65 mm
Max. vágásmélység 45°-nál 45 mm
Asztalméret 485 × 485 mm