DCN45RND2-QW - Akkus 18V-os XR kefe nélküli 2 sebességes zsindelyszögező, 2db 2.0Ah-s akku, töltő,TSTAK koffer
Akkus 18V-os XR kefe nélküli 2 sebességes zsindelyszögező, 2db 2.0Ah-s akku, töltő,TSTAK koffer
Főkategória >Szállitó >Dewalt >Keretszögező
-13%
Termék ára
Kezdete: 2026.05.08   A készlet erejéig
Szállítási idő
1 munkanap
Cikkszám
DCN45RND2-QW
Megosztom
Funkciók
Tömeg
4 kg/db
Rövid leírás a termékről
<br />
BEMUTATÁS
18V-os XR Li-Ion 2 sebességes zsindelyszögező kefenélküli motor
Két választható sebesség optimalizálja a szögbelövő teljesítményét
A kefenélküli technológia biztosítja az Ön számára a 19-45 mm-es zsindely szög belövését.
Az egyenkénti üzemmód pontos elhelyezést, a sorozat üzemmód gyors munkavégzést biztosít
A csökkentett rezgés illetve zaj paraméterek megfelelnek a munkavédelmi előírásoknak
Hordozhatóság és sokoldalúság jellemzi
Egyszerű mélységbeállítás számozott tárcsa segítségével
Teljes rálátás a munkadarabra és a munkadarab felületének védelme a sérülésektől
Az ergonomikus szerszámkialakítás lehetővé teszi a munkavégzést szűk helyeken
A gáz nélküli üzemmód jelentős megtakarítást eredményez
A szerszámnélküli hibaelhárítás csökkenti az állásidőt
Az akkumulátoros megoldás megkönnyíti a munkavégzést jelentősen csökkentve a balesetek kockázatát
A kioldó kapcsoló megakadályozza a szögek véletlen kilövését
Biztonsági megoldásként meggátolja a készülék elsütését amennyiben üres a tár
TARTOZÉK
Megfordítható heveder akasztó
Érintkezőcsúcs
TSTAK Koffer
SPECIFIKÁCIÓ
Akkumulátor XR Li-Ion
Feszültség 18 V
Akkumulátor kapacitás 2.0 Ah
Szögátmérő 3.1 mm
Tároló dőlése 15 °
Szöghosszúság 19 - 45 mm