DCB104-QW - XR 10.8/12/18V/54V 4 portos akkumulátor gyorstöltő
XR 10.8/12/18V/54V 4 portos akkumulátor gyorstöltő
Főkategória >Szállitó >Dewalt >Akkuk/Töltők
-23%
Termék ára
Kezdete: 2026.04.07   A készlet erejéig
Termék kosárba helyezése
Nincs raktáron
Szállítási idő
1 munkanap
Cikkszám
DCB104-QW
Megosztom
Funkciók
Tömeg
600 g/db
Rövid leírás a termékről
<br />
Jellemzők:
10.8V, 12V, 18V és 54V XR és FLEXVOLT Li-Ion akkumulátorok töltésére alkalmas
 4x9.0Ah akkumulátorokat 75 perc alatt tölt fel
4x12.0Ah akkumulátorokat 100 perc alatt tölt fel
 Falra szerelhető
 Kompakt kialakításának köszönhetően könnyen tárolható
Feszültség 18 V
Töltési idő 75 perc (9.0Ah)
Töltőáram 8.0A