D26204K-QS - Felsőmaró/szélezőmaró, 2 az 1-ben, 8mm, 900W, el.
Felsőmaró/szélezőmaró, 2 az 1-ben, 8mm, 900W, el.
Főkategória >Szállitó >Dewalt >Felsőmaró
Termék ára
Termék kosárba helyezése
Szállítási idő
1 munkanap
Cikkszám
D26204K-QS
Megosztom
Funkciók
Tömeg
3 kg/db
Rövid leírás a termékről
<br />
BEMUTATÁS
16000-27000/p között változtatható fordulatszám lehetővé teszi a marószerszám optimális alkalmazását
Kompakt, kis tömegű, használata egyszerű és kényelmes
Finomállító a marásmélység beállításhoz
Öt pozícióban állítható maróoszlop ismételt vagy több lépcsőből álló műveletekhez
Kényelmes és biztonságos gumibevonatú fogantyúk
Kettős LED-es lámpa jól láthatóvá teszi a munkafelületet
Tengelyrögzítő szerkezet a gyors és biztonságos szerszámcseréhez
TARTOZÉK
2 db párhuzamvezető
2 db porelszívó adapter
8 mm-es befogópatron
17 mm-es villáskulcs
Merülőtalp és fix talp
Központosító kúp
Koffer
SPECIFIKÁCIÓ
Felvett teljesítmény 900 W
Leadott teljesítmény 620 W
Üresjárati fordulatszám 16000-27000 /perc
Marólöket 55 mm
Befogópatron méret 6-8 mm
Legnagyobb maróátmérő 36 mm
Tömeg 2.9 kg
Hosszúság 110 mm
Magasság 270 mm